Zamknij mobilną wersję WCAG

Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza na warsztaty poświęcone „Dniu Matki”

28 kwietnia 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza przedszkola oraz szkoły podstawowe do zapisów na warsztaty tematyczne poświęcone Dniu Matki. Wykonywane na warsztatach prace mogą być również pięknym podarunkiem dla taty czy innego opiekuna dziecka.

  Propozycja warsztatów obejmuje następujące tematy:

  – Róża na Dzień Matki: Interesujące zajęcia dotyczące wyrobu kwiatów z bibuły, krepiny. Kwiat, który wręczamy w Dniu Matki jest najpiękniejszym prezentem jeżeli został wykonany samodzielnie przez  dziecko. Dlatego na warsztatach  dzieci przygotują samodzielnie różę z bibuły dla swoich kochanych mam.

  – Serce na dłoni dla kochanej mamy: Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki o którym  zawsze pamiętamy. Dlatego na interesujących warsztatach  dzieci przygotują  z masy solnej prezent,  niespodziankę dla swoich kochających mam. Następnie serce z masy solnej udekorują ozdobami , koralikami itp.

  – Laurka dla mamy lub taty – drewniane serce:  Klasyczny prezent dla kochanego rodzica w nowej i wyjątkowej odsłonie. Po krótkim wstępie dzieci otrzymują drewnianą laurkę z wyciętym sercem, którą ozdabiają według własnego pomysłu. Do dyspozycji dostają m.in. farby, brokat, kolorowe papiery i różnorodne elementy do naklejania. Samodzielnie udekorowana laurka będzie doskonałym prezentem na Dzień Mamy i Taty.

  Wykonywane na warsztatach prace mogą być również pięknym podarunkiem dla taty czy innego opiekuna dziecka.

  Szczegóły dot. kontaktu, ceny warsztatów oraz grupy docelowej znajdują się na załączonych kartach.

  Lekcja I – Róża na Dzień Matki
  Interesujące zajęcia dotyczące wyrobu kwiatów z bibuły, krepiny. Kwiat który wręczamy w Dniu Matki jest najpiękniejszym prezentem, jeżeli został wykonany samodzielnie przez dziecko. Dlatego na warsztatach dzieci przygotują samodzielnie różę z bibuły dla swoich kochanych mam.
  Czas trwania lekcji: 60 min.
  Zajęcia dla: uczniów szkoły podstawowej (grupa do 25 osób).
  Cena: 10 zł.

  Lekcja II – Serce na dłoni dla kochanej mamy

  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, o którym zawsze pamiętamy. Dlatego na interesujących warsztatach  dzieci przygotują  z masy solnej prezent,  niespodziankę dla swoich kochających mam. Następnie serce z masy solnej udekorują ozdobami, koralikami itp.
  Czas trwania lekcji: 60 min.
  Zajęcia dla: dzieci przedszkolnych oraz uczniów  szkoły podstawowej (grupa do 25 osób).
  Cena: 10 zł.

  Lekcja III – Laurka dla mamy lub taty – drewniane serce
  Klasyczny prezent dla kochanego rodzica w nowej i wyjątkowej odsłonie. Po krótkim wstępie dzieci otrzymują drewnianą laurkę z wyciętym sercem, którą ozdabiają według własnego pomysłu. Do dyspozycji dostają m.in. farby, brokat, kolorowe papiery i różnorodne elementy do naklejania. Samodzielnie udekorowana laurka będzie doskonałym prezentem na Dzień Mamy i Taty.
  Czas trwania zajęć: ok. 60 minut.
  Zajęcia dla: dzieci przedszkolnych (5-7 lat) i uczniów szkoły podstawowej (maks. 25 osób).
  Cena: 10 zł (od osoby).

  MZL

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka