Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza na „Dzień Kobiet w rytmie jazzu”

4 marca 2024

Z okazji Dnia Kobiet Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza na wyjątkowy koncert “Dzień Kobiet w rytmie jazzu”, który odbędzie się 10 marca (niedziela) o godz. 18:00.

Dla publiczności zagra zespół w składzie: Weronika Jeleśniański – vocal, Jarosław Praszczałek – pianino, Szymon Herman – saksofon / gitara

Będzie można usłyszeć standardy jazzowe i nie tylko. Każdy znajdzie wśród nich propozycje dla siebie. Koncert będzie wyjątkową okazją do celebrowania Dnia Kobiet w sposób pełen klasy, elegancji i wyjątkowej muzyki.

Atrakcją towarzyszącą będzie otwarcie po koncercie wystawy czasowej “Historia szyta na ludowo”. Wystawa prezentować będzie dawne tradycyjne stroje z naszego regionu.

Organizatorem koncertu jest Muzeum Ziemi Leżajskiej natomiast współorganizatorem GOK Gminy Leżajsk. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Starosty Leżajskiego.

Wstęp wolny.

MZL