Metalowe serca czekają na nakrętki

21 maja 2021

Alt=""

Z inicjatywy harcerzy z Komendy Hufca ZHP Leżajsk, Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku oraz Starostwa Powiatowego w Leżajsku powstały 3 serca na nakrętki, które dziś ustawiono przy Muzeum Ziemi Leżajskiej, sklepie PSS „Społem” nr 15 w Leżajsku oraz sklepie PSS „Społem” nr 3 (market „Pod kasztanami”).

Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym.

Serca wykonali uczniowie ZST, a montaż to wspólna praca ZST i harcerzy Hufca ZHP Leżajsk. Komenda Hufca ZHP Leżajska będzie odpowiadała za prowadzenie zbiórek i przekazywanie nakrętek potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy za współpracę PSS „Społem” w Leżajsku oraz Muzeum Ziemi Leżajskiej, a mieszkańców powiatu zachęcamy do wrzucania nakrętek.

Czerwony metalowy pojemnik w kształcie serca, z siatką z przodu i z tyłu, ustawiony na tle beżowej ściany. W środku niewielka ilości nakrętek.

Dwa harcerki wsypują nakrętki do czerwonego pojemnika w kształcie serca.