Maseczki dla domów pomocy społecznej i ośrodków wsparcia na terenie powiatu leżajskiego

2 kwietnia 2020

Alt=""

W związku z wystąpieniem koronawirusa w Polsce pojawił się problem z dostępnością akcesoriów ochronnych, w szczególności maseczek. Z uwagi na ich ogromne zapotrzebowanie, zwłaszcza wśród podopiecznych i pracowników domów pomocy społecznej oraz ośrodków wsparcia, Powiat Leżajski zamówił ich uszycie. Część materiału na nie została przekazana nieodpłatnie przez Wójta Gminy Grodzisko Dolne Jacka Chmurę. Za ten cenny gest wsparcia Zarząd Powiatu Leżajskiego bardzo dziękuje.

Zdajemy sobie sprawę, że ta ilość szytych maseczek nie zabezpiecza potrzeb Powiatu i jego jednostek. Nadal poszukujemy materiału, aby kontynuować ich szycie i uzupełnić braki przede wszystkim w domach pomocy społecznej i pozostałych jednostkach powiatowych.

Zarząd Powiatu Leżajskiego