Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Konkurs internetowy dla dzieci, młodzieży i rodzin z terenu powiatu leżajskiego

18 marca 2020

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Pomimo tej trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znaleźliśmy Muzeum Ziemi Leżajskiej pragnie serdecznie zaprosić dzieci, uczniów szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich oraz rodziny z terenu powiatu leżajskiego do wzięcia udziału w internetowej zabawie konkursowej dotyczącej historii miasta i regionu, zabawkarstwa ludowego oraz umiejętności plastyczno-artystycznych o tematyce zbliżających się świąt wielkanocnych.

Zabawa konkursowa ma na celu zaktywizowanie dzieci oraz ich rodziny przebywające w domu do działalności twórczej. Konkurs podzielony jest na cztery oddzielne grupy wiekowe: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie oraz rodziny. W ramach każdej kategorii zostaną wybrane trzy osoby, które zostaną nagrodzone przez Muzeum Ziemi Leżajskiej tradycyjnymi drewnianymi zabawkami (w tym: ptak klepak, magiczna deseczka, fliper oraz niespodzianka) oraz karnetami rodzinnymi na kompleksowe zwiedzenie Muzeum Ziemi Leżajskiej z nieokreślonym terminem ważności karnetu.

Prace należy nadsyłać do 10 kwietnia 2020 roku w formie zdjęcia, scanu pracy plastycznej np. rysunku, pracy przestrzennej albo w postaci pliku tekstowego (dot. wypracowań) na adres informacja@muzeum-lezajsk.pl lub w prywatnej wiadomości na muzealnym profilu facebookowym podającswoje imię, nazwisko oraz grupę wiekową. Zachęcamy również do przesyłania zdjęć z poszczególnych etapów wykonywania prac.

Kiedy panujący obecnie wirus będzie już wspomnieniem, liczymy, że wszystkie prace trafią do muzeum z przeznaczeniem na organizację wystawy czasowej.

W załączeniu plansze, które zawierają szczegółowe informacje dla poszczególnych kategorii wiekowych.

PAMIĘTAJCIE! TA EPIDEMIA MINIE SZYBCIEJ NIŻ SIĘ POJAWIŁA. NATOMIAST DO TEGO CZASU BĄDŹCIE SILNI I JEŚLI TYLKO MOŻECIE ZOSTAŃCIE W DOMU ORAZ STOSUJCIE SIĘ DO WSZELKICH ZASAD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ.

Muzeum Ziemi Leżajskiej