Konferencja powiatowa dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych

8 października 2021

Na pierwszym planie siedzą uczestnicy konferencji zwróceni tyłem do obiektywu, a przodem do przemawiającego mężczyzny. Za mężczyzną wisi ekran projektora, na którym wyświetlana jest prezentacja.

Działania w zakresie wspomagania szkół, priorytety edukacyjne Marszałka Województwa Podkarpackiego, wspomaganie przez szkołę roli rodziny, podnoszenie jakości edukacji, zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego – to niektóre z tematów poruszonych podczas konferencji powiatowej dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych pt. „Zadania dyrektora w kontekście zmian i wyzwań współczesnej edukacji”, która odbyła się 8 października w Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Organizatorem spotkania było Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich przy wsparciu Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Leżajsku.