Koncert noworoczny Powiatowej Orkiestry DIVERTIMENTO

22 stycznia 2024

Bożonarodzeniowa atmosfera jest tym, za czym większość z nas tęskni przez cały rok i choć od świąt upłynął już niespełna miesiąc, to dzięki noworocznemu koncertowi Powiatowej Orkiestry DIVERTIMENTO znów można było jej doświadczyć w wyjątkowej, bo muzycznej odsłonie.

8 stycznia orkiestra pod batutą Rafała Czarnackiego zaprezentowała na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku repertuar świąteczny, w którym znalazły się m.in. takie utwory jak: „Nie było miejsca dla Ciebie”, „W żłobie leży” i „Pasterze mili”.

Wraz z orkiestrą wystąpiły wokalistki: Julia Baran i Agata Jaskierska z Grupy Wokalnej Meritum, działającej w Miejskim Centrum Kultury pod kierownictwem Bartłomieja Urbańskiego, przy współpracy Jacka Brzuzana. Na scenie MCK pojawili się gościnnie również soliści: Marcel Kotula i Maksymilian Stalec.

Entuzjastyczne reakcje publiczności, która tego wieczoru wypełniła niemal po brzegi salę widowiskową MCK, z pewnością dały artystom wiele satysfakcji i nagrodziły ich trud włożony w kilkumiesięczne przygotowania do koncertu.

Więcej  zdjęć z koncertu na profilu Fb Powiatu Leżajskiego.

Fot. Jacek Brzuzan