Wyścig „Tour de Pologne” przez teren Powiatu Leżajskiego – utrudnienia w ruchu

28 lipca 2022

Alt=""

W najbliższy poniedziałek 01.08.2022, leżajscy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy, biorących udział w 3. Etapie 79. Wyścigu Kolarski „Tour de Pologne”, która przebiega przez powiat leżajski, jak również przez Leżajsk.

Wjazd uczestników wyścigu kolarskiego na teren powiatu leżajskiego nastąpi w miejscowości Tarnogóra. Trasa wyścigu przebiegać będzie drogą powiatową nr 1075R na odcinku Koziarnia – Tarnogóra, do skrzyżowania z drogą krajową nr 77, następnie drogą krajową nr 77 przez miejscowości Sarzyna, Nowa Sarzyna, gdzie peleton wjedzie na drogę powiatową nr 1241R w kierunku miejscowości Łukowa, Przychojec i wjedzie do Leżajska przez przejazd kolejowy przy ul. Warszawskiej. Kolarze będą kontynuować wyścig przez ul. Mickiewicza i ul. Jarosławską, gdzie następnie zjadą na ul. Kpt. Kuczka w drogę powiatową nr 1256R przez miejscowość Wierzawice, Rzuchów, Piskorowice do granic powiatu przeworskiego.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE i WYŁĄCZONE Z RUCHU. Utrudnienia potrwają od około godz. 12 do godz. 14.

mł. asp. Miłosz Krzywonos

Informację zamieściła: Monika Baj