Zamknij mobilną wersję WCAG

IV edycja KONGRESU 590

10 października 2019

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w podrzeszowskiej Jasionce w dniach 7-8 października już po raz czwarty gościło kilkuset doświadczonych polskich specjalistów, którzy wzięli udział w KONGRESIE 590 – forum wymiany idei i doświadczeń z obszaru biznesu, nauki, polityki oraz legislacji. Wydarzenie wzięło swoją nazwę od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie firmy.
  Wydarzenie corocznie obywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który jest również jednym z gości i wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Władysławem Ortylem dokonuje inauguracji kongresu.
  W tegorocznej agendzie wydarzenia znalazły się kwestie dotyczące m.in.: innowacyjnych projektów i technologii wspierających rozwój medycyny, przemysłu 4.0 w branży motoryzacyjnej oraz poszukiwania współczesnych liderów w czasach wyzwań gospodarczych i technologicznej rewolucji.
  Wśród samorządowców uczestniczących w kongresie znaleźli się również: Starosta Leżajski Marek Śliż, Wicestarosta Leżajski Lucjan Czenczek oraz Członek Zarządu Krzysztof Trębacz.
  Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW
  Fot. www.prezydent.pl