Informacja o Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnym Poradnictwie Obywatelskim w powiecie leżajskim

27 października 2020

Alt=""

Starostwo Powiatowe w Leżajsku informuje, iż w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 od dnia 2 listopada 2020 r. do odwołania udzielanie porad osobiście zostaje zawieszone we wszystkich punktach na terenie powiatu leżajskiego. Pomoc świadczona jest zdalnie – poprzez telefon lub e-mail.

Aby skorzystać z darmowej porady prawnej lub obywatelskiej należy umówić termin wizyty przez publiczną stronę np.ms.gov.pl lub dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod numer tel. 882 015 438, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje co do dalszego sposobu postępowania.