Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Ruszył nabór wniosków o przyznanie dotacji na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu na terenie powiatu leżajskiego w roku 2021

3 września 2020

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

O przyznanie dotacji na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu w roku 2021 mogą ubiegać się kluby sportowe działające na obszarze powiatu leżajskiego, które uczestniczą w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym i osiągają wysokie wyniki sportowe na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym w określonej dziedzinie sportu.

Wnioski należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Leżajsku przy ul. Kopernika 8 w terminie do 15 września 2020 roku.

Szczegółowe zasady oraz warunki i tryb udzielenia dotacji określa Uchwała Rady Powiatu Leżajskiego (do pobrania poniżej).