I miejsce dla Powiatu Leżajskiego w plebiscycie internetowym Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.”

14 maja 2020

W głosowaniu internetowym dla obiektów startujących w I etapie prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.”, w którym łącznie oddano 200 000 głosów z całego świata, inwestycja Powiatu Leżajskiego o nazwie „Rewitalizacja dworku klasycystycznego i adaptacja na potrzeby przedszkola dla dzieci z niepełnosprawnościami” zdobyła 235 głosów i  zajęła I miejsce  w województwie podkarpackim spośród 380 realizacji z całej Polski, które poddały się ocenie internautów.

W związku ze współpracą z samorządami województw obiekty rywalizują według kwalifikacji w województwach.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy oddali głos na naszą inwestycję.