Gmina Kuryłówka zakończyła realizację projektu w ramach Uniwersytetu Samorządności

19 października 2021

Pomieszczenie szatniowe utrzymane w kolorze bieli i beżu. Po prawej stronie pod ścianą znajduje się ławeczka, nad nią do ściany przymocowane zostały wieszaki. Na końcu pomieszczenia znajdują się drzwi wyjściowe w kolorze ciemnobrązowym.

Alt=""

Dobiegły końca prace związane z realizacją projektu pn. Realizacja inicjatywy „Uniwersytet Samorządności” poprzez przebudowę pomieszczeń i zakup wyposażenia Domu Ludowego w Brzyskiej Woli”. Przebudowane zostały sanitariaty i pomieszczenie szatniowe oraz zakupione zostało niezbędne wyposażenie. Została wykonana praca własna mieszkańców sołectwa Brzyska Wola. Realizacja projektu zakładała również udział partnerów, dzięki którym zostało wyremontowane pomieszczenie szatniowe, zakupiono nowe ławki oraz została wykonana przeróbka instalacji elektrycznej wraz z podłączeniem ekranu i rzutnika w sali szkoleniowej. Gmina Kuryłówka została wybrana do wdrażania koncepcji „Uniwersytetu Samorządności” na terenie powiatu leżajskiego. Kolejnym etapem będzie przeprowadzenie w latach 2022-2025 inicjatyw edukacyjnych dla mieszkańców powiatu z wykorzystaniem przygotowanej infrastruktury.

Całkowita wartość projektu wyniosła 30 635,01 zł, z czego dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego wynosi 15 000,00 zł.
    Projekt realizowany w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025 na realizację I etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności”.

Gmina Kuryłówka