Firma Amica S.A. przekazała sprzęt AGD na potrzeby personelu OIOM-u w leżajskim szpitalu

7 kwietnia 2020

Alt=""

Z powodu epidemii koronawirusa personel oddziału intensywnej opieki medycznej w SP ZOZ w Leżajsku działa w ograniczonym składzie. Lekarze i pielęgniarki, którzy pozostali na oddziale, pracują często ponad ustalone normy. Dzięki staraniom wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, firma Amica przekazała na ich potrzeby sprzęt AGD: lodówkę oraz mikrofalówkę.

Zarząd Powiatu Leżajskiego oraz dyrekcja SP ZOZ w Leżajsku składają serdeczne podziękowania wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Warchołowi i dyrektorowi jego biura poselskiego Karolowi Wołoszynowi za aktywne działanie na rzecz leżajskiego szpitala, firmie Amica S.A. za przekazany sprzęt oraz firmie Okno-Center Plus s.c. za pomoc w dostarczeniu go do leżajskiego szpitala.

Zarząd Powiatu Leżajskiego