Zamknij mobilną wersję WCAG

Działasz w organizacji wiejskiej? Weź udział w projekcie badawczym Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich i opowiedz o swoich działaniach

12 lutego 2021

Alt=""
 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich prowadzi projekt badawczy pn. „Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi”, którego celem jest pogłębienie i zaktualizowanie wiedzy na temat aktywności obywatelskiej na obszarach wiejskich – w szczególności identyfikacja dobrych praktyk oraz określenie najważniejszych wyzwań i problemów, stojących przed organizacjami pozarządowymi.

  Pierwszym etapem badania, prowadzonego przy wsparciu ekspertów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jest stworzenie Bazy Danych Organizacji Wiejskich, w której gromadzone są podstawowe informacje o organizacjach. Informacje zebrane za jej pośrednictwem zostaną uzupełnione i pogłębione w kolejnych etapach – wywiadach telefonicznych oraz fokusach (wywiadach grupowych).

  Zachęcamy do udziału w projekcie-badaniu organizacje z terenu powiatu leżajskiego i wypełnienie formularza na stronie Bazy Danych Organizacji Wiejskich.

  Więcej informacji na temat projektu dostępnych jest na stronie projektu.

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka