Zamknij mobilną wersję WCAG

Dobry początek sezonu dla CSWiS w Leżajsku

21 października 2019

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  Centrum Sztuk Walki i Sportu bardzo dobrze rozpoczęło nowy sezon. Zwłaszcza wrzesień przyniósł niemałe sukcesy. 28 września zawodnicy klubu startowali w dwóch turniejach. Starsi wzięli udział w międzynarodowym turnieju full contact karate w Rumuni (Puchar Rumunii), w miejscowości Sibiu, gdzie stratowało 360 zawodników z 13 krajów. Turniej był otwarty dla wszystkich organizacji kyokushin karate, czyli całej rodziny. Nasi zawodnicy zdobyli miejsca medalowe w konkurencji kumite (walki):
  • 2 miejsce – Karolina Jurkowska
  • 3 miejsce – Jakub Czubat
  • 3 miejsce – Aleksandra Kula
  Udział w turnieju był także okazją do zoczenia pięknych widoków w regionie Transylwanii i poznania jego historii. Wyjazd był możliwy dzięki pomocy i wsparciu finansowemu firm: BMF Polska oraz Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna.
  Młodsi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Dukli. W zawodach wzięło udział 164 zawodników z 18 klubów. Ich organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate, a współorganizatorem – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Honorowym gościem była Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska. Był to turniej organizowany dla wszystkich klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate. Ekipa CSWiS wywalczyła III miejsce drużynowo.
  AD
  www.csw.net.pl