Chcesz poznać kryminalne zagadki Leżajska? Przyjdź na inaugurację nowych questów dla powiatu leżajskiego, weź udział w grze i zgarnij atrakcyjne nagrody

6 czerwca 2022

Alt=""

Zapraszamy wszystkich miłośników gier terenowych (i nie tylko) do udziału w inauguracji dwóch pieszych questów dla powiatu leżajskiego: „Los rzucony na stos” oraz „Tajemnicze zabójstwo w biały dzień”, która odbędzie się pod patronatem Starosty Leżajskiego już w najbliższy czwartek, 9 czerwca.

Start: godz. 10.00, plac rekreacyjny przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Leżajsku (ul. Mickiewicza 76).

Zadaniem uczestników grywalizacji będzie przejście questów na czas i poprawne rozwiązanie zagadek. Wygra ta drużyna lub osoba, która uzyska najlepszy czas.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody:
    – I miejsce: 3 x tablety,
    – II miejsce: 3 x słuchawki bezprzewodowe;
    – III miejsce: 3 x opaski sportowe typu smartband
    oraz inne gadżety.

Zapisy telefoniczne i mailowe do udziału w grywalizacji prowadzi Fundacja Questingu:
    – tel. 503 084 042,
    – email: kontakt@questing.pl

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Alt=""