Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Jutro Black Friday – dzień, w którym oferowane są jednodniowe zniżki, rozpoczynający okres przedświątecznych promocji. W tym roku nie będzie miał takiego rozmachu jak w poprzednich latach, bo większość sklepów w galeriach handlowych nadal pozostanie zamknięta ze względu na obostrzenia związane z COVID-19. Centra handlowe zostaną ponownie otwarte 28 listopada, w ścisłym reżimie sanitarnym i z wieloma ograniczeniami. Akcja wielkich wyprzedaży przeniesie się w dużej mierze do sieci. W wielu sklepach internetowych czekają na nas rabaty i promocje. Zanim na dobre zacznie się zakupowa gorączka, warto wiedzieć, do czego zobowiązani są sprzedawcy, a tym samym, jakie mamy prawa. Przypomina o tym Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat:

Informację zamieściła: Gabriela Niemczyk