Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Muzeum Ziemi Leżajskiej w gronie zwycięzców konkursu grantowego Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

12 listopada 2019

Wyślij odnośnik

Muzeum Ziemi Leżajskiej po raz kolejny znalazło sie w gronie zwycięzców w konkursie grantowym na realizację działań w IV edycji Funduszu Społecznego organizowanego przez Grupę Żywiec. Otrzymana kwota, tj. 10 000 zł zostanie przeznaczona na realizację wydarzenia ph. „Kultura łączy pokolenia”. Impreza odbędzie się w ramach Europejskiej Nocy Muzeów – 16 maja 2020 r. na placu przed Muzeum Ziemi Leżajskiej i będzie miała charakter rodzinny, a przede wszystkim wielopokoleniowy. Program będzie obejmował m.in. liczne atrakcje, występy artystyczne, widowisko, warsztaty oraz występ gwiazdy wieczoru. Więcej informacji wkrótce. Muzeum zaprasza do śledzenia strony internetowej oraz fanpage’u na Facebooku.

MZL