Powiat Leżajski weźmie udział w Ogólnopolskim Festiwalu Questingu w Bałtowie

12 lipca 2021

Alt=""

Od 16 do 18 lipca w Bałtowie odbywać się będzie Ogólnopolski Festiwal Questingu. W wydarzeniu, jako wystawca, weźmie również udział Powiat Leżajski (festiwalquestingu.juraparkbaltow.pl/powiat-lezajski/) i zaprezentuje dwa questy, które powstały w wyniku współpracy z bałtowską Fundacją Questingu podczas dwudniowych warsztatów zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Leżajsku.

Festiwal Questingu oparty jest na założeniach grywalizacji – każdy z questowiczów rywalizuje z pozostałymi uczestnikami o cenne nagrody. Centrum wydarzenia znajduje się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Grywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach: drużynowej i rodzinnej. Aby wziąć udział w zawodach należy zgłosić chęć uczestnictwa na stronie festiwalu.

Questowaniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji, m.in. koncerty (Dr Misio, Tom Holder, Zombie Country), prelekcje, spotkania z podróżnikami i alpinistami, warsztaty wspinaczkowe, nordic walking oraz questingowe.

Zachęcamy mieszkańców powiatu leżajskiego do udziału w festiwalu, a przede wszystkim w grywalizacji. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana.