Zamknij mobilną wersję WCAG

Podpisano umowę na modernizację budynku B Starostwa Powiatowego w Leżajsku

26 maja 2026

  • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

  • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

[contact-form-7 id="481" title="Wyślij odnośnik"]

26 maja 2026 r. w Starostwie Powiatowym w Leżajsku podpisano umowę na realizację zadania pn. „Modernizacja budynku B Starostwa Powiatowego w Leżajsku”.

W imieniu Powiatu Leżajskiego umowę podpisali Starosta Leżajski Zdzisław Leśko oraz Wicestarosta Lucjan Czenczek. Wykonawcą inwestycji będzie firma Przedsiębiorstwo Budowlane RENOMEX Paweł Zawitkowski z Jarosławia. Wartość modernizacji to kwota 1 339 759,71 zł natomiast termin realizacji listopad 2026. Inwestycja będzie realizowana ze środków Powiatu Leżajskiego.

Zakres prac obejmuje kompleksową modernizację części budynku, w tym m.in. przebudowę pomieszczeń biurowych i sanitarnych, wykonanie nowych instalacji, robót wykończeniowych oraz dostosowanie obiektu do obowiązujących wymagań w zakresie dostępności i bezpieczeństwa użytkowania.

Realizacja inwestycji ma na celu poprawę funkcjonalności, komfortu pracy oraz standardu obsługi mieszkańców korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Leżajsku.

 

Informację zamieściła: Jadwiga Czapla