Zamknij mobilną wersję WCAG

„Fotografie z dawnej pracy” – konkurs na najlepszą fotografię z dawnej pracy

17 sierpnia 2022

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Młodym ludziom może być ciężko wyobrazić sobie jak wyglądały kiedyś poszczególne zawody, w szczególności, że niektóre całkowicie zanikły, a inne zmieniły się nie do poznania. Niektórzy natomiast nie pamiętają już jak to kiedyś wyglądało, ale chętnie odświeżyliby swoją pamięć. W tym celu portal pracy Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs związany z tematyką pracy. Myślimy, że każdy chętnie obejrzy galerię stworzoną ze zdjęć uczestników, która pokaże nam, jakie zmiany zaszły na przestrzeni lat w zakładach pracy.

  Zapraszamy do udziału wszystkie osoby w wieku minimum 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego, które posiadają pamiątkowe zdjęcia związane z dawniej wykonywaną profesją.

  Do zabawy można nadesłać maksymalnie 3 fotografie, a należy zrobić to poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Do konkursu można dołączyć do 16 października 2022 roku.

  Do zgarnięcia fantastyczne nagrody m.in.: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety i ciekawe książki.

  W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu.

  Aplikuj.pl

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka