Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

ZST i ZSL z tytułem „Brązowej Szkoły 2020” w najnowszym rankingu miesięcznika „Perspektywy”

11 lutego 2020

Wyślij odnośnik

W styczniu po raz kolejny został opublikowany przez miesięcznik „Perspektywy” Ranking Najlepszych Liceów Ogólnokształcących i Techników w Polsce. Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również dwie szkoły średnie z Leżajska: Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół Licealnych, które otrzymały tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

Warto dodać, iż oceny szkół dokonuje Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele najważniejszych środowisk edukacyjnych w kraju. Zgodnie z jej postawieniami technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Były to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Wyniki leżajskich szkół są zasługą wspólnej pracy uczniów i nauczycieli.

ZST i ZSL

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW