Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Leżajskiego

5 sierpnia 2019

Tradycyjnie zawody odbyły się nad zbiornikiem wodnym „Czyste” w Grodzisku Dolnym, a ich organizatorem, wzorem ubiegłych lat było Koło Wędkarskie nr 37 „Pstrąg” w Grodzisku Dolnym.

Zawody odbyły się w niedzielny poranek 4 sierpnia. Udział w nich wzięło 25 wędkarzy, w tym trzech juniorów. Połów odbywał się na dwie wędki metodą dowolną z wyłączeniem spinningu. Starosta ufundował cztery puchary: za trzy pierwsze miejsca oraz jeden w kategorii junior. Po 4-godzinnej rywalizacji miejsca na podium zdobyli wędkarze z grodziskiego koła wędkarskiego.

1 miejsce – Marek Chmiel – 6640 pkt
    2 miejsce –Sławomir Buszta – 4040 pkt
    3 miejsce – Stanisław Czop – 4000 pkt
    W kategorii junior puchar zdobył:
    1 miejsce – Bartłomiej Ner – 4540 pkt
    Zawody zaszczycił swoją obecnością i wręczył puchary Starosta Leżajski pan Marek Śliż, po czym odbyło się wspólne grillowanie.
    Zarząd Koła Wędkarskiego nr 37 „Pstrąg” w Grodzisku Dolnym składa serdeczne podziękowanie panu Staroście za ufundowanie pucharów.
    Andrzej Sigda