XX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Leżajskiego

3 stycznia 2020

30 grudnia 2019r. odbyła się XX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Leżajskiego. Było to ostatnie spotkanie radnych w minionym roku. Podczas posiedzenia, radni podjęli uchwały
    w sprawie:
    • wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu na 2019 r;
    • wydatków budżetu Powiatu, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2019r.
          Sesja ta miała szczególny charakter, ponieważ po zakończeniu posiedzenia radni spotkali się z zaproszonymi gośćmi: samorządowcami, wójtami, burmistrzami, przewodniczącymi rad, duchownymi, dyrektorami oraz kierownikami jednostek powiatowych, przedsiębiorcami oraz przedstawicielami różnych instytucji, aby przełamać się opłatkiem. Spotkanie umilił również występ Ani Bednarz i Dominika Tudryna – uczniów z Zespołu Szkół Licealnych z Leżajska.
    Informację zamieściła: Małgorzata Kurasz.
    Foto: Grzegorz Leja.