Licznik odwiedzin: 3 690 351

Sport

06-03-2018

Turniej „Halowej Ligii Powiatowej” sezon 2018 – kategoria juniorki

W dniu 03.03.2018 r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku został rozegrany turniej w piłce nożnej dziewcząt w kategorii juniorki.
02-03-2018

Trwa seria wojewódzkich rozgrywek tenisa stołowego w Nowej Sarzynie

Nowosarzyński MOSiR został wyposażony w wysokiej klasy stoły do tenisa stołowego. Niebawem zostaną rozegrane na nich kolejne turnieje.
20-02-2018

Halowa Liga Powiatowa 2018

W dniu 17.02.2018 r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Grodzisku Dolnym został rozegrany turniej w piłce nożnej chłopców, zorganizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku.
07-02-2018

IX Turniej Piłki Siatkowej pamięci Witolda Wawrzaka i Ryszarda Piskora

4 lutego w Brzyskiej Woli rozegrano turniej piłki siatkowej o puchar wójta Gminy Kuryłówka.
30-01-2018

27 stycznia w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Giedlarowej rozegrano turniej piłki nożnej chłopców, w kategorii młodzików.
19-01-2018

Pobiegli w Zimowej Poniewierce

Tegoroczna edycja biegów przełajowych odbywających się pod hasłem "Zimowa Poniewierka", zgromadziła kilkuset zawodników z terenu polski południowo-wschodniej.
21-12-2017

Zawodniczki LKKK z mistrzowskimi tytułami

Zawodniczki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyły złoto i srebro podczas XXVIII Mistrzostw Polski Młodzieżowców oraz XVII Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Koszalinie.
15-12-2017

Mikołajkowe strzelanie

9 grudnia na strzelnicy plenerowej zorganizowanej w Grodzisku Górnym przy domku myśliwskim Koła Łowieckiego „Wydra” Dębno odbył się pod patronatem Starosty Leżajskiego Mikołajkowy Rodzinny Piknik Strzelecki.
14-12-2017

Udane starty zawodników CSWiS w Leżajsku

Minione półrocze było dla zawodników Centrum Sztuk Walki i Sportu czasem obfitującym w spore sukcesy, które dostarczyły sporej motywacji na nowy rok.
04-12-2017

Z Mikołajem pierwszy krok w krainę tenisa stołowego

2 grudnia w Nowej Sarzynie po raz pierwszy odbył się Grand Prix Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym. Turniej skierowany był dla dzieci urodzonych w 2009 roku i młodszych. W trakcie rozgrywek zawodników odwiedził niecodzienny gość.