Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 075 715
 
 

Sport

22-11-2017

Żaczki z Arki Łętownia z medalem w tenisie stołowym

19 listopada w Stalowej Woli rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. W kategorii żaków i żaczek wystąpiło po 10 drużyn.


Wspaniale spisała się drużyna żaczek Arki Łętownia: Kamilka Bochenek i Magdalena Szuba. W pierwszej rundzie miały wolny los, w drugiej pokonały 3:0 rywalki ze Stalowej Woli, w półfinale nie dały rady drużynie Kolpingu Jarosław – zdecydowanych faworytek trenujących 2 razy dziennie w Szkole Mistrzostwa Sportowego, ale w meczu o 3 miejsce po pięknych i zaciętych pojedynkach wygrały 3:0 z koleżankami z Dębicy. Za 3 miejsce w nagrodę otrzymały piękny puchar i pamiątkowe dyplomy. To duży sukces, bo przecież tenis stołowy trenują od niespełna roku. Atutem uczennic 4 klasy SP Łętownia, oprócz talentu jest wzorowe podejście do treningów.


Ambitnie spisywali się także nasi żacy Mateusz Różycki i Łukasz Sieńko. Jednak w meczu o awans do półfinału zabrakło im szczęścia. Mecz z wyżej notowanymi rywalami z Jarosławia przegrali 2:3.


Przygotowania do zawodów i udział w nich był możliwy dzięki wsparciu, jakie od wielu lat Arka otrzymuje od Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Jan Sum

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies