Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 859 179
 
 

Sport

27-09-2017

Asseco Resovia Rzeszów zagrała w Leżajsku

19 września 2017 roku w hali Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku rozegrano sparingowy mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Mistrzem Argentyny-UPCN San Juan Volley Club. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Rzeszowian, którzy pokonali Argentyńczyków 3:1 (25:18, 25:15, 23:25, 25:20), oddając przeciwnikom tylko jednego seta. Zmagania obu drużyn obejrzało ponad tysiąc kibiców siatkówki.

 

Siatkarze Resovii już po raz kolejny zagrali w Leżajsku. Jak zawsze dostarczyli widzom wielu sportowych emocji. W poprzednich latach na leżajskich parkietach gościły również inne drużyny Plus Ligi: Cerrad Czarni Radom, Cuprum Lubin, a także zespoły Ligi Mistrzów: Remat Zalau z Rumunii oraz Fenerbahce Istambuł ze słynnym Ivanem Milijkowiczem.

 

Siatkarskie spotkanie zorganizowali: Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku, Leżajskie Towarzystwo Sportowe „Feniks” oraz sklep SPAR, zaś głównym sponsorem meczu był Browar Leżajsk. Organizatorzy zadbali o to, by podczas wydarzenia nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy dla publiczności. Prowadził je Marek Karakuła, który relacjonował również przebieg całego spotkania. Po meczu siatkarze rozdawali autografy i  pozowali do pamiątkowych zdjęć z kibicami.

 

Mamy nadzieję, że tak znakomite rozgrywki obejrzymy w Leżajsku jeszcze nie raz. Z pewnością przysporzą one wielu sportowych emocji i będą okazją do promowania zarówno miasta, jak i całego powiatu leżajskiego.

 

Feniks Leżajsk

 

Informacje zamieścił: Rafał Cisło, Wydział PW

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies