Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 689 460
 
 

Sport

27-04-2017

Grand Prix Polski Karate Kyokushin w Kielcach dla LKKK

Turniej odbył się na halach wystawienniczych „Targi Kielce” 22 kwietnia 2017 r. w ramach Ogólnopolskiego FIT WEEKEND 22-23.04. W turnieju udział wzięło 135 zawodników z 15 klubów reprezentujących organizacje KWF, WKO, WKB, IKO, IKO Matsushima i Nakamura Dojo. Sędzią głównym był Shihan Krzysztof Borowiec 5 dan WKO. Skromna 4-osobowa ekipa zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła 3 złote medale, jeden brązowy i tytuł najlepszej zawodniczki turnieju dla Izabeli Dec. Złote medale zdobyli Kacper Potaczała, Anna Szczuka, Izabela Dec. Trudną przeprawę miała Oliwia Wojtas, która walczyła w kategorii open. Oliwia wygrała dwie walki i w pojedynku półfinałowym po bardzo ładnej wyrównanej i zaciętej walce przegrała z zawodniczką o 10 kg cięższą. Ostatecznie Oliwia swój udział zakończyła na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal.

 

FIT WEEKEND w Kielcach to także ciekawe wystawy oraz wielu producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców. Podczas imprezy można było zobaczyć Mistrzostwa Polski w Kulturystyce, Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, Puchar Polski Muaytay, Maraton indoor cycling i wiele atrakcji. Wydarzeni było także okazją do spotkania wielu sportowców, także tych najbardziej znanych.

 

Opiekunem i sekundantem zawodników był sensei Dariusz Burda. Udział w turnieju możliwy był dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Powiatu Leżajskiego.

Leżajski Klub Kyokushin Karate
 

Zamieścił: Wydział EP

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies