Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 888 207
 
 

Sport

24-04-2017

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Leżajskiego

6 kwietnia w ZSL w Leżajsku odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Leżajskiego.  W zawodach udział wzięły reprezentacje: III LO w Zamościu (opiekun: Jan Obzański), Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju (opiekun: Jacek Grabias), Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie (opiekun: Sławomir Myszka) oraz gospodarz turnieju Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku (opiekun: Adam Kowalski).       

 

Uczestników turnieju powitali Starosta Leżajski Marek Śliż i Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych Zbigniew Trębacz. Imprezę uświetnił występ licealnych cheerleaderek, które dopingowały zawodników do walki.

Funkcje sędziów podczas poszczególnych meczy sprawowali: Lucjan Pudełkiewicz i Tomasz Kisielewicz.

Wyniki turnieju:

ZSL Leżajsk - ZSTK Lublin 2:0

ZSL Biłgoraj - III LO Zamość 1:2

ZSL Leżajsk - ZSL Biłgoraj 2:0

III LO Zamość - ZSTK Lublin 2:0

ZSL Leżajsk – III LO Zamość 2:0

ZSL Biłgoraj - ZSTK Lublin 2:0

Siatkarze z ZSL Leżajsk wygrali wszystkie mecze, zdobywając I miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Leżajskiego. II miejsce wywalczył zespół III LO w Zamościu, III miejsce - ZSL Biłgoraj, IV miejsce przypadło ZSTK w Lublinie.

Wyłoniono również najlepszych zawodników poszczególnych zespołów. Najlepszym zawodnikiem turnieju w drużynie ZSL z Biłgoraja został Mateusz Samuła, w zespole z III LO z Zamościa – Karol Tytoń, w ZSTK z Lublina – Jakub Bartnik. W ZSL Leżajsk najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Wiktora Wanata. MVP Turnieju został Patryk Burek z Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku. Wielu emocji dostarczył kibicom i zawodnikom konkurs tzw. siatkarskiego gwoździa, który wygrał Radosław Łabuda z ZSL w Leżajsku.

Zawody przebiegły w duchu fair play, zaprezentowano siatkówkę na wysokim poziomie. Była to wspaniała okazja do popularyzacji tej dyscypliny sportu wśród młodzieży. Kończąc imprezę Wicestarosta p. Zdzisław Leśko i Dyrektor ZSL p. Zbigniew Trębacz pogratulowali zawodnikom wyników, wręczyli im pamiątkowe dyplomy i puchary. Kolejny taki turniej za rok.

 

MS

Foto: R. Cisło, ZSL

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies