Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 888 154
 
 

Sport

26-10-2016

Leżajski Klub Kyokushin Karate z kolejnymi medalami

W sobotę 22 października 2016 r. w Olsztyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej "Urania", z udziałem ponad 200 zawodników z około 60 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin.


Impreza była objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Prezydenta Olsztyna i Ambasadora Japonii w Polsce Shigeo Matsutomi. Mistrzostwa zorganizował Olsztyński Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Marka Wieczorka. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak.


Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy w Mistrzostwach Polski Juniorów w ramach OMM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) wywalczyli 2 medale indywidualnie. Natalia Kondeusz wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite - 60 kg, a Zbigniew Skrzypek zdobył brąz w konkurencji kumite - 70kg. Ponadto w turnieju uczestniczył też Łukasz Sobiło, który wygrał jeden pojedynek. Sekundantem naszych zawodników był sensei Dariusz Burda. Gratulujemy zawodnikom medali i życzymy dalszych zwycięstw. Udział w zawodach był możliwy dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

 

Artur Wziątka

Leżajski Klub Karate Kyokushin
 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies