Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 790 980
 
 

Sport

24-06-2016

CSWiS na Mistrzostwach Europy

11 czerwca w Ełku odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy – Kadetów, Młodzieżowców i Senior Open. Organizatorem tego turnieju był Ełcki Klub Karate Kyokushin prowadzony przez shihana Remigiusza Karpińskiego oraz Polska Federacja Karate Shinkyokushin. Funkcję sędziego głównego pełnił shihan Wiesław Gwizd z Tarnowa. W turnieju wzięło udział 157 zawodników z 33 klubów. Był to turniej kończący starty przed wakacjami jednocześnie kwalifikujący zawodników do Mistrzostw Europy 2016, które odbędą się w listopadzie, w Bułgarii. Kwalifikacje miały na celu wyłonienie Kadry Polski – około 40 zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na europejskiej arenie.

 

Nasz klub reprezentowało 5 zawodników, którzy zdobyli 5 miejsc medalowych, ale tylko dwóch, zajmując II miejsca, zakwalifikowało się do kadry Polski, pozostali są brani pod uwagę jako rezerwowi zawodnicy.

 

1.       Aldona Korchowiec – kumite młodzieżowiec II miejsce

2.       Patryk Marcinowski – kumite kadet II miejsce

3.       Paula Majder – kata kadet III miejsce

4.       Aleksandra Kula – kumite kadet III miejsce

5.       Jakub Korchowiec – kumite kadet III miejsce.

 

Można śmiało powiedzieć, że był to piękny akcent kończący sezon startów naszego klubu w zawodach karate. Wyjazd był sponsorowany przez firmę Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna, za co serdecznie dziękujemy, a zawodnikom Gratulujemy, Osu!

www.csw.net.pl

AD

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies