Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 790 340
 
 

Sport

14-06-2016

III Powiatowy Memoriał Piłki Nożnej im. Ryszarda Ostrowskiego

Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich - myśl ta przyświeca co roku Powiatowemu Memoriałowi Piłki Nożnej organizowanemu ku czci Ryszarda Ostrowskiego, zmarłego przedwcześnie pracownika Starostwa Powiatowego w Leżajsku, który był wielkim miłośnikiem tego sportu.

W bieżącym roku odbyła się trzecia już edycja Memoriału, gromadząc 6 drużyn: Sparta Leżajsk, Szpital Leżajsk, Team Ostrowski, Księża i Kolegów Dwóch, Team Kuryłówka i Starostwo Leżajsk. 11 czerwca o godz. 12.30 w obecności rodziny zmarłego uroczyście otworzył spotkanie Starosta Leżajski Marek Śliż, który objął patronat nad wydarzeniem. Dużą niespodzianką turnieju okazała się najmłodsza drużyna, w skład której wchodzili synowie Ryszarda Ostrowskiego oraz ich koledzy - takiego ducha rywalizacji tylko pozazdrościć. Miano zwycięzcy Memoriału ostatecznie przypadło drużynie leżajskiego Szpitala.

Dla tych, którzy znali Ryszarda Ostrowskiego i dla tych, którzy kochają piłkę nożną, Memoriał stanowi wyjątkową okazję do pielęgnowania szlachetnych sportowych idei oraz wspomnień o człowieku, który gorąco w nie wierzył i potrafił zarażać nimi innych.

 

Informację zamieściła: Natalia Nowicka

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies