Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 362 316
 
 

Sport

18-04-2016

Turniej Służb Mundurowych

9 kwietnia 2016 r. po raz pierwszy odbył się turniej piłki halowej, w którym udział wzięły drużyny reprezentujące służby mundurowe, w tym: Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku, Komendę Powiatową Policji w Leżajsku, Nadleśnictwo Leżajsk oraz drużyna księży składająca się z Ojców Bernardynów i Kapłanów Diecezjalnych, a także gościnnie drużyna Powiatu Leżajskiego.

 

Turniej służb mundurowych o godz. 9.00 otworzył Starosta Leżajski p. Marek Śliż. Głos zabrali również Nadleśniczy Zenon Szkamruk oraz Kustosz Klasztoru OO. Bernardynów w Leżajsku O. Joachim Ciupa.

 

Rozgrywki prowadzone były w systemie pucharowym, czyli każdy z każdym. Drużyny rozegrały po 4 mecze. Po 2 kolejkach faworytami okazała się drużyna księży i tak też było do końca. Wprawdzie ostatni mecz przegrali z drużyną Starostwa, ale końcowy bilans punktów wpłynął na zwycięstwo w turnieju. Mimo, iż gra była twarda i zażarta, a wielu zawodników nabawiło się niegroźnych kontuzji, to mecze prowadzone były w miłej atmosferze. Czarnym koniem turnieju okazała się drużyna z Nadleśnictwa, która po dwóch przegranych meczach dała popis gry wygrywając 2 kolejne mecze ostatecznie zajmując 3 miejsce.

 

Wyniku turnieju:

I miejsce - drużyna księży składająca się z Ojców Bernardynów i Kapłanów Diecezjalnych

II miejsce - Powiat Leżajski

III miejsce - Nadleśnictwo Leżajsk

IV miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku

V miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku

 

Tytuł najlepszego bramkarza zdobył ks. Bogusław Krokm, natomiast tytuły najlepszych strzelców zdobyli Tomasz Szmuc, ks. Kamil Gniwek, O. Ezechiel Lasota, Tomasz Cebula.

 

Informację przygotował: T. Kloc

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies