Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 241 642
 
 

Sport

17-03-2016

18 medali i dwa drużynowe pudła dla Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate!

Łącznie wystartowało 223 zawodników z 32 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Organizatorem Mistrzostw był Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Dariusza Burdę. Sędzią głównym był shihan Andrzej Krawontka, sędzią technicznym shihan Roman Woźniak.

Uroczystego otwarcia zawodów w obecności Burmistrza Miasta Leżajsk Pana Andrzeja Janasa i Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla dokonał Poseł RP obecnej kadencji Pan Jerzy Paul.
Na Mistrzostwach Makroregionu Południowego zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyli 10 medali i 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, natomiast Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 8 medali i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz 10 ministerialnych punktów. Gratulacje dla całej ekipy!


Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie na organizowane przez nasz klub zawody. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, za pomoc w przygotowaniach do turnieju w piątek i przeprowadzeniu go w sobotę. Za sprawną organizację zawodów podziękowania należą się również Posłowi Ziemi Leżajskiej Panu Jerzemu Paul, władzom samorządowym regionu na czele z Burmistrzem Miasta Leżajsk Panem Andrzejem Janasem, Burmistrzem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Andrzejem Rychel, dyrekcji Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, nowosarzyńskiej Telewizji Kablowej „LOKALTEL”, Ośrodkowi Kultury w Nowej Sarzynie, działaczom i sympatykom leżajskiego klubu oraz służbom medycznym i licznej publiczności. Współorganizatorem turnieju był Podkarpacki Okręgowy Związek Karate, Podkarpacka Federacja Sportu, a Patronat nad imprezą objęli Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podkarpacki Pani Ewa Leniart i Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl.


Więcej informacji na www.karate.lezajsk.pl

Leżajski Klub Kyokushin Karate
37-300 Leżajsk, ul. Kwiatowa 15
NIP: 816-11-19-986, Regon: 690045293
tel. + 48 505 142 555, biuro@karate.lezajsk.pl
www.karate.lezajsk.pl

Informację zamieściła: Małgorzata Kurasz.

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies