Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 355 761
 
 

Sport

05-02-2016

Noworoczny Turniej Karate.

120 zawodników z 12 Dojo IKO Polska z Brzostka, Chełma, Krosna, Korczyny, Iwonicza Zdrój, Leżajska, Nowej Sarzyny, Rudnika, Łętownii, Sarzyny, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa stanęło do walki 23 stycznia w Noworocznym Turnieju Karate. Noworoczny Turniej Karate rozgrywano o Puchar Wójta Gminy Kuryłówka.
Po oficjalnym otwarciu, którego dokonał Wójt Gminy Kuryłówka Pan Tadeusz Halesiak wraz z obecnymi Sekretarzem Romanem Szałajko, Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Kotulskim, Dyrektorem Zespołu szkół Mironem Czarnieckim oraz Prezesem LKKK Panem Mirosławem Hołdą rozpoczęły się zmagania zawodników. W ramach zawodów oprócz rywalizacji w turnieju ogólnym w kumite rozegrane zostały konkurencje dla najmłodszych początkujących zawodników. Młodzi adepci karate swoje pierwsze zawodnicze kroki stawiali w konkurencjach kumite pomarańczowych pasów i w walce na tarczach. Dla najmłodszych zawodników była to pierwsza okazja do oswojenia się z atmosferą panującą na tego rodzaju zawodach, do poznania etykiety obowiązującej na macie i zdobycia pierwszych trofeów. Sędzią głownym zawodów był sensei Dariusz Burda.
Dziękujemy gościom, którzy przybyli na organizowany przez nasz klub turniej. Dziękujemy naszym sponsorom, za pomoc oraz życzliwe serce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wysokiego poziomu sportowego. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania i sprawnego przebiegu naszego turnieju, a w szczególności Wójtowi Gminy Kuryłówka, zarządowi klubu, działaczom, sędziom, obsłudze medycznej, sympatykom i kibicom.
Więcej informacji na www.karate.lezajsk.pl

 

Informację zamieściła: Małgorzata Kurasz.

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies