Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 14 548
 
 

Sport

25-11-2019

Sukces LKKK na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców

Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate, a sędzią głównym Shihan Andrzej Drewniak.

Brązowe medale wywalczyli Anna Szczuka i Hubert Fleszar. Z LKKK startowała również Natalia Kondeusz, która po wygraniu pierwszego pojedynku weszła do ćwierćfinału, niestety w następnej walce musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i to nie pozwoliło jej to znaleźć się w strefie medalowej. Opiekunem zawodników był senpai Adam Fleszar.
 
Wcześniej, bo 12 października br.w Szczecinie odbyły się  XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Kumite Open i Kata Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14-15 lat). Organizatorem imprezy był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA, którego kierownikiem jest sensei Radosław Ambroziak.
W mistrzostwach startowało 220 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate, a sędzią głównym był Wiceprezes PZK shihan Andrzej Drewniak. Leżajski Klub Kyokushin Karate reprezentowały dwie zawodniczki, Natalia Kondeusz i Oliwia Wojtas, a kierownikiem ekipy i sekundantem była senpai Anna Szczuka. Oliwia Wojtas pokonując 32 zawodniczki zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w kata.
 
Więcej informacji i zdjęcia na:  www.karatelezajsk.pl
 
Tekst: Leżajski Klub Kyokushin Karate
Informację zamieściła: Małgorzata Kurasz-Wydział PW.
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies