Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 22 366
 
 

Sport

21-10-2019

Dobry początek sezonu dla CSWiS w Leżajsku

Centrum Sztuk Walki i Sportu bardzo dobrze rozpoczęło nowy sezon. Zwłaszcza wrzesień przyniósł niemałe sukcesy. 28 września zawodnicy klubu startowali w dwóch turniejach. Starsi wzięli udział w międzynarodowym turnieju full contact karate w Rumuni (Puchar Rumunii), w miejscowości Sibiu, gdzie stratowało 360 zawodników z 13 krajów. Turniej był otwarty dla wszystkich organizacji kyokushin karate, czyli całej rodziny. Nasi zawodnicy zdobyli miejsca medalowe w konkurencji kumite (walki):
• 2 miejsce – Karolina Jurkowska
• 3 miejsce – Jakub Czubat
• 3 miejsce – Aleksandra Kula
 
Udział w turnieju był także okazją do zoczenia pięknych widoków w regionie Transylwanii i poznania jego historii. Wyjazd był możliwy dzięki pomocy i wsparciu finansowemu firm: BMF Polska oraz Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna.
 
Młodsi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Dukli. W zawodach wzięło udział 164 zawodników z 18 klubów. Ich organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate, a współorganizatorem – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Honorowym gościem była Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska. Był to turniej organizowany dla wszystkich klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate. Ekipa CSWiS wywalczyła III miejsce drużynowo.
 
AD
www.csw.net.pl
 
 
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies