Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 241 745
 
 

Sport

18-02-2019

Turniej trampkarzy w ramach Halowej Ligii Powiatowej 2019

9 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku został rozegrany turniej w piłce nożnej trampkarzy, który był jednocześnie zakończeniem Halowej Ligi Powiatowej dzieci i młodzieży w Powiecie leżajskim w 2019 r. Turniej piłkarski, po raz kolejny, został zorganizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku przy wsparciu finansowym i rzeczowym Starosty Leżajskiego, który jednocześnie objął patronat nad rozgrywkami oraz  Burmistrza Leżajska.
 
Tabela końcowa:
 
8. „Sparta” Leżajsk 
9. KS „Victoria” Giedlarowa  
10. LKS „Brzyska” Brzyska Wola 
11. MZKS „Unia” Nowa Sarzyna
12. LKS „Grodziszczanka” Grodzisko Dolne
13. „Azalia” Wola Zarczycka
 
Najlepszy bramkarz: Jakub Szpila - „Sparta” Leżajsk
Najlepszy zawodnik:  Kamil Wylaź - KS „Victoria” Giedlarowa
Najskuteczniejszy zawodnik: Bartłomiej Karczewski -  „Sparta” Leżajsk
 
Dodatkowo drużyna „Sparta” Leżajsk będąc zdecydowanie najlepszą drużyną w piłkarskim turnieju Halowej Ligi Powiatowej 2019 r., zdobyła również puchar i nagrody ufundowane przez Burmistrza Leżajska Ireneusza Stefańskiego.
 
Turniej piłkarski sprawnie koordynował i poprowadził Józef Miś na co dzień Sekretarz Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku. Nagrody uczestnikom turnieju wręczali: Starosta Leżajski Marek Śliż, Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański, Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku Piotr Foryt oraz Prezes Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku Zbigniew Śliwa.
 
Zarząd Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku składa serdeczne podziękowania Staroście Leżajskiemu Markowi Śliżowi za objęcie patronatem rozgrywek Halowej Ligi Powiatowej dzieci i młodzieży w powiecie leżajskim w 2019 r. oraz ufundowane puchary i nagrody. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas, wiedzę i zaangażowanie w celu sprawnego przeprowadzenia rozgrywek. 
 
Zbigniew Śliwa
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies