Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 150 657
 
 

Sport

18-01-2019

Turniej młodzików w ramach Halowej Ligi Powiatowej 2019

12 stycznia 2019 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Giedlarowej, w ramach Halowej Powiatowej Ligi 2019 w kategorii młodzików, został rozegrany turniej w piłce nożnej chłopców zorganizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku, przy wsparciu finansowym i rzeczowym Powiatu Leżajskiego oraz Wójta Gminy Leżajsk.

 
Tabela końcowa
1. MZKS „Unia” Nowa Sarzyna
2. Szkoła Podstawowa Kuryłówka
3. „Sparta” Leżajsk
4. KS „Victoria” Giedlarowa
5. „Azalia” Wola Zarczycka
6. UKS „Lotnik” Wierzawice
7. LKS „Grodziszczanka” Grodzisko Dolne

Najlepszy bramkarz: Sarzyński Mateusz - MZKS „Unia” Nowa Sarzyna
Najlepszy zawodnik:  Staroń Łukasz - Szkoła Podstawowa Kuryłówka
Najskuteczniejszy zawodnik: Dolecki Paweł - „Azalia” Wola Zarczycka
 
Puchary i nagrody dla uczestników turnieju, które zostały ufundowane przez Starostę Leżajskiego oraz Wójta Gminy Leżajsk w imieniu Starosty Leżajskiego i w imieniu Wójta Gminy Leżajsk wręczyli organizatorzy turnieju: Prezes Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku Zbigniew Śliwa, Sekretarz Prezes Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku Józef Miś oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia jednocześnie sędzia główny turnieju Kamil Śliwa.
 
Organizatorzy serdecznie dziękują Staroście Leżajskiemu Markowi Śliżowi za ufundowane nagrody i wsparcie przy organizacji rozgrywek Halowej Ligi Powiatowej oraz Wójtowi Gminy Leżajsk Panu Krzysztofowi Sobejce za ufundowanie pucharów i nagród. Szczególne słowa podziękowania należą się sołtysowi wsi Giedlarowa Zdzisławowi Duszyńskiemu, który po raz kolejny pokrył koszty wyżywienia dla wszystkich uczestników turnieju oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Giedlarowej Lidii Stępniowskiej za nieodpłatne użyczenie obiektów sportowych w celu rozegrania turnieju.
 
Zbigniew Śliwa
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies