Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 352 496
 
 

Sport

14-12-2018

Mikołajkowy Piknik Strzelecki

W sobotę, 8 grudnia br., na strzelnicy plenerowej w Grodzisku Górnym przy domku myśliwskim Koła Łowieckiego „Wydra” Dębno, tradycyjnie odbył się Mikołajkowy Rodzinny Piknik Strzelecki zorganizowany dla dzieci z powiatu leżajskiego. Patronatem honorowym imprezę objął Starosta Leżajski Marek Śliż.

 

Mimo niesprzyjającej aury, dzieci w wieku od 5 do 15 lat  rywalizowały w strzelaniu z karabinków pneumatycznych wykazując się doskonałymi umiejętnościami strzeleckimi. Chętni mieli również możliwość wypróbowania się w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego, a oczekujący na swoją kolej mogli spróbować wspaniałych drożdżówek i kiełbasek z grilla. Niespodzianką dla wszystkich uczestników było pojawienie się na strzelnicy Świętego Mikołaja, który osobiście wręczył dzieciom pamiątkowe medale, dyplomy oraz prezenty.

 

Organizatorami pikniku byli:

  • kpt. w st. spocz. mgr inż. Franciszek Fedorowicz - Klub Strzelectwa Sportowego „Iglica” ,
  • asp. szt. Ryszard Kozioł - Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku,
  • mł.insp. Mariusz Nazar - Związek Strzelecki „Strzelec” im. Józefa Piłsudskiego,
  • Paweł Antolak – Stowarzyszenie „Kolekcjoner Stalowa Włócznia”.

 

Prezenty, które otrzymały dzieci ufundowały jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia społeczne oraz osoby prywatne z terenu powiatu leżajskiego: Starostwo Powiatowe w Leżajsku, Urząd Miasta w Leżajsku, Urząd Gminy Grodzisko Dolne, Prezes Zarządu Agrohurt SA Andrzej Chmura, GS SCH w Grodzisku Dolnym, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane „Aleco” w Leżajsku, Firma TEXPOL Chałupki Dębniańskie, Krzysztof Trębacz, Masarnia Osip z Wierzawic, MOSiR w Leżajsku, Muzeum Ziemi Leżajskiej, MAAW Sport Oddział Leżajsk.

 

Serdeczne podziękowania należą się również Zarządowi Koła Łowieckiego „Wydra” Dębno, które nieodpłatnie udostępniło swój obiekt dla przeprowadzenia imprezy.

 

RK

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies