Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Arka Łętownia w sezonie 2017/2018 obejmował szkoleniem ponad 30 tenisistów stołowych, od skrzata po weterana. Zakończony sezon był nadspodziewanie bogaty w sukcesy sportowe, ponieważ:
- 4 zawodników i 2 drużyny wywalczyły awans do Mistrzostw Polski, gdzie dobrymi
   wynikami osiągnęli 17,34 punktu w ogólnopolskim Współzawodnictwie Sportu Dzieci
   i Młodzieży - to najlepszy wynik w historii klubu,
- po wywalczeniu awansu do III ligi drużyna Arki, mimo osłabienia spowodowanego
   wyjazdem za granicę najlepszego zawodnika, zajęła 10 miejsce i obroniła ligowy byt,
- drużyna rodzinna złożona z Michała i Krzysztofa Klocków wywalczyła 2 miejsce w
   międzynarodowym turnieju drużyn rodzinnych Pro-Familia Cup we Frysztaku,
- wysokie miejsca w finałach wojewódzkich SZS wywalczyły drużyny szkolne oparte na
   zawodnikach klubu:
  • w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: 2 miejsce chłopców SP Wólka Łętowska (Marcin Doktor, Krystian Kołodziej), drużyna ta wywalczyła 9 miejsce w finale ogólnopolskim w Rawie Mazowieckiej,
  • w Licealiadzie: 2 miejsce chłopców ZST Leżajsk (Łukasz Madej, Michał Klocek),
  • w Igrzyskach Dzieci: 9 miejsce dziewcząt SP Łętownia (Kamila Bochenek, Magdalena Szuba).

W ocenie indywidualnej najwięcej sukcesów zanotowali:
- Krystian Kołodziej: w Mistrzostwach Podkarpacia kadetów zdobył 3 medale,  natomiast
   w Mistrzostwach Polski wywalczył 9 miejsce drużynowo i 17 indywidualnie, najlepszy
   zawodnik Arki w III lidze – 30 zwycięstw,
- Łukasz Madej: w Mistrzostwach Podkarpacia juniorów - 4 medale,  w Mistrzostwach
   Polski – 17 miejsce drużynowo (z Michałem Klockiem i Dominikiem Stańko), w deblu
   i mikście oraz 33 indywidualnie, w III lidze – 20 zwycięstw,
- Marcin Doktor: w Mistrzostwach Podkarpacia kadetów – 2 medale,  w Mistrzostwach
   Polski – 9 miejsce drużynowo (z Krystianem Kołodziejem), 17 w deblu i 33 indywidualnie.
- Kamila Bochenek: w Mistrzostwach Podkarpacia żaków – 3 medale,  w Mistrzostwach
   Polski – 17 miejsce w deblu i oraz 21 indywidualnie.

Powyższe wyniki to zasługa pracy szkoleniowej prowadzonej przez instruktorów tenisa stołowego Krzysztofa Klocka i Jana Suma wspieranych przez Grzegorza Ruraka.
Dzięki staraniom i współpracy Zarządu Arki, dyrektora MOSiR-u Zdzisława Makowieckiego i władz POZTS hala w Nowej Sarzynie była i zapewne nadal będzie główną areną rozgrywek wojewódzkich w tenisie stołowym organizowanych przez POZTS i SZS. W sezonie 2017/18 rozegrano tu ponad 20 takich turniejów.

Działalność klubu jest możliwa dzięki dotacji, jaką od wielu lat otrzymuje od Burmistrza Nowej Sarzyny oraz od sponsorów, firm kierowanych przez: Janusza Janika, Kazimierza Szewczyka, Stanisława Buczka oraz od Elektrociepłowni Nowa Sarzyna i Banku Spółdzielczego w Kamieniu.

Zarząd Klubu dziękuje za patronat i nagrody przekazywane przez Burmistrza, Starostę Leżajskiego i Posła na Sejm RP Jerzego Paula dla uczestników organizowanych przez klub zawodów. Podziękowania kieruje również też do Proboszcza Parafii Łętownia ks. Stefana Śnieżka oraz dyrektorów miejscowych szkół: Marty Radomskiej i Grzegorza Sroki za nieodpłatne udostępnienie obiektów do prowadzenia treningów, rozgrywania meczów ligowych i za różne inne formy wspierania klubowej działalności.