Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 075 611
 
 

Sport

30-05-2018

Zawodnicy CSWiS kończą sezon startowy z wielkim sukcesem

7 kwietnia zawodnicy CSWiS startowali na VIII Międzynarodowym Turnieju Karate Kobierzyce Cup 2018. W turnieju startowało około 500 zawodników. Zawody w Kobierzycach mają już swoją renomę i uznanie na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Jak podkreślają organizatorzy, to jedno z największych tego typu wydarzeń w kraju. Gromadzi się, co roku taka ilość zawodników, że jest to jeden z największych turniejów młodzieżowo-dziecięcych w Europie. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania, zdobywając miejsca medalowe. 
 
14 kwietnia członkowie CSWiS brali udział w Mistrzostwach Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w karate Kyokushin. W zawodach uczestniczyło 228 zawodników zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate Kyokushin, w konkurencji kata i kumite semi kontakt. Turniej odbył się w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle, a organizatorem mistrzostw był JKKK. Zawodnicy CSWiS zajęli IV miejsce drużynowo.
 
Miesiące  przygotowań opłaciły się zawodnikom Centrum Sztuk Walki i Sportu. Zawodniczka klubu, juniorka Aleksandra Kula wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Europy juniorów i seniorów karate SHINKYOKUSHINKAI. Miejsce na podium w największej organizacji karate kyokushin na świecie to spore dokonanie. W zawodach brała udział również Paula Majder, która dotarła do ćwierćfinału. Mistrzostwa odbyły się 11-12 maja 2018 r. we Wrocławiu, 378 zawodników z 27 krajów. Gościem specjalnym turnieju był prezydent WKO Kenji Midori. 
 
Udział w powyższych turniejach był możliwy dzięki wsparciu Gminy Leżajsk oraz firmy Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna oraz BMF Polska, za co organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
 
AD
 
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies