Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 891 628
 
 

Sport

16-04-2018

Arka Łętownia z 9 medalami w tenisie stołowym

W ostatnim tygodniu w Nowej Sarzynie i Krośnie rozegrano indywidualne oraz drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia kadetów i juniorów w tenisie stołowym.

 

W walce o medale, puchary i awans do Mistrzostw Polski udział wzięli zawodnicy Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Arka” Łętownia, zdobywając łącznie 9 medali.

 

Złote medale wywalczyły drużyny juniorów: Łukasz Madej, Dominik Stańko i Michał Klocek oraz kadetów: Krystian Kołodziej i Marcin Doktor. Dwa srebrne medale zdobył Łukasz Madej w deblu oraz w mikście, zaś brąz trafił w ręce Łukasza Madeja i Krystiana Kołodzieja w grach singlowych i Michała Klocka/Dominika Stańko i Marcina Doktora/Krystiana Kołodzieja w deblu.

 

Awans do Mistrzostw Polski juniorów w Krośnie wywalczył Łukasz Madej, natomiast do Mistrzostw Polski kadetów w Luboniu k. Poznania Krystian Kołodziej i Marcin Doktor, którzy dodatkowo jako drużyna będą walczyć o awans w barażu w Krakowie.

 

Przygotowania do zawodów i udział w nich był możliwy dzięki wsparciu, jakie od wielu lat Arka otrzymuje od Gminy Nowa Sarzyna.

 

 

Tekst i zdjęcia: Jan Sum

Informację zamieścił: Kacper Burda, Wydział PW

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies