06-03-2018

Turniej „Halowej Ligii Powiatowej” sezon 2018 – kategoria juniorki

W dniu 03.03.2018 r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku został rozegrany turniej w piłce nożnej dziewcząt zorganizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku, w ramach Halowej Powiatowej Ligi 2018 w kategorii juniorek. I miejsce zajął GKS Majdan Sieniawski, miejsce II LKS „Grodziszczanka” I Grodzisko Dolne, a miejsce III  drużyna KS „Aleksandria” Aleksandrów. Najlepszą bramkarką okazała się Dorota Hirna (Korona Tuchola), najlepszą zawodniczką Karolina Tabin (LKS „Grodziszczanka” I Grodzisko Dolne, zaś najskuteczniejszą Sandra Oleszczuk (GKS Majdan Sieniawski).

Puchary i nagrody dla uczestników turnieju ufundowane przez Starostę Leżajskiego, wręczali: Wicestarosta Leżajski Zdzisław Leśko, Zastępca Wójta Gminy Grodzisko Dolne Arkadiusz Telka, Prezes Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku Zbigniew Śliwa,  Adrian Rauza z ZSL w Leżajsku oraz Prezes Powiatowego Zrzeszenia Zespołów Sportowych w Leżajsku Józef Miś.
Organizatorzy serdecznie dziękują Zbigniewowi Trębaczowi Dyrektorowi ZSL w Leżajsku za użyczenie hali sportowej i pomieszczeń szkolnych niezbędnych do przeprowadzenia turnieju piłkarskiego.

Kolejność gier i wyniki meczów:

1.    LKS „Brzyska” Brzyska Wola - KS „Aleksandria” Aleksandrów  (1 : 0)

2.    GKS Majdan Sieniawski - LKS „Grodziszczanka” II Grodzisko D. (5 : 0)

3.    LKS „Korona” Tuchla - LKS „Grodziszczanka” I Grodzisko D. (0 : 0)

4.    LKS „Brzyska” Brzyska Wola - GKS Majdan Sieniawski (0 : 2)

5.    KS „Aleksandria” Aleksandrów - LKS „Korona” Tuchla (1 : 0)

6.    LKS „Grodziszczanka” II Grodzisko D. - LKS „Grodziszczanka” II Grodzisko D. (1 : 3)

7.    GKS Majdan Sieniawski - LKS „Korona” Tuchla (2 : 0)

8.    LKS „Grodziszczanka” II Grodzisko D. - LKS „Brzyska” Brzyska Wola  (2 : 1)

9.    LKS „Grodziszczanka” I Grodzisko D. - KS „Aleksandria” Aleksandrów (0 : 0)

10.    LKS „Korona” Tuchla - LKS „Grodziszczanka” II Grodzisko D. (1 : 1)

11.    KS „Aleksandria” Aleksandrów - GKS Majdan Sieniawski (0 : 1)