Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 240 319
 
 

Ogłoszenia

15-05-2015

IX edycja programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Do 3 czerwca 2015 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o  dotacje w  ramach IX edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.


W tegorocznej edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.


Maksymalna kwota dotacji - 6 tys. zł.

 

Program adresowany jest do:

1.    organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,
2.    grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, dom kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej, jednostka samorządu terytorialnego, Lokalna Grupa Działania,
3.    grupy nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.

Mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.
 

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: do 3 czerwca 2015 r., do godziny 23.59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl

KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową (e-mail: fundacja@lsr.pl).

CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2015 r. - 31 grudzień 2015 r.

SPOTKANIA INFORMACYJNE: 19 maja 2015 r. (wtorek), godz. 16.00, Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20 A, sala dydaktyczna w budynku administracji. Prosimy o mailowe (fundacja@lsr.pl) potwierdzenie obecności do dnia 18.05.2015 r.

 

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu oraz dołączonymi do niego najczęściej zadawanymi pytaniami.

 

Dokumentacja do pobrania

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies