Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 11 130
 
 

Ogłoszenia

09-05-2019

Wspólne działanie otwiera możliwości

Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” wraz z partnerami i Ambasadorami zaprasza na debatę w formule Open Space Technology pod hasłem: „Wspólne działanie otwiera możliwości” #PolaczmySily

 

Ta nietypowa, angażująca debata odbędzie się 14 maja 2019 roku, w godzinach 9:00 – 15.00, w sali Rzeszowskiego Domu Kultury, filia Przybyszówka, ul. Dębicka 170 (I piętro, jest winda).
 
To jedno z największych w regionie wydarzeń promujących i wspierających aktywność społeczną oraz współpracę sektorów społecznego, publicznego, mediów i biznesu.
 
– Wspólnie będziemy rozmawiać o tym, co na Podkarpaciu możemy zrobić i zmienić. Chcemy, by to wydarzenie było zalążkiem nowych działań, projektów, wartościowych znajomości. Stworzymy przestrzeń do komunikacji, dyskusji, wymiany doświadczeń, kontaktów. I każdy będzie mógł mieć głos – mówi Ola Chodasz, facylitatorka debaty i prezeska Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”. 
 
Osoby, które chcą być w gronie 120 uczestniczek i uczestników mogą bezpłatnie zarezerwować sobie miejsce przez stronę: www.dobrezycie.org/aktywni2018/open-space
 
 
Debata odbywa się w ramach projektu „Aktywni lokalnie”, realizowanego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie”, współfinansowanego ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Krasne i Gminy Strzyżów.
 
 
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies