Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 144 621
 
 

Ogłoszenia

07-08-2018

Rusza III edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Celem Funduszu jest wsparcie mieszkańców w realizacji projektów na rzecz rozwoju społeczności Leżajska i okolic. 

 

Co zrobić, aby uzyskać grant?
 
Należy przedstawić swój pomysł na projekt we wniosku grantowym, który można znaleźć na stronie fundusz.grupazywiec.pl, a następnie wysłać go na adres fundusz@grupazywiec.pl.
 
Jakie projekty chce dofinansować Grupa Żywiec?
 
Te, których realizacja przełoży się na realne wzmocnienie rozwoju lokalnej społeczności na terenie Leżajska lub jego okolic. Istotne jest również zaangażowanie mieszkańców w realizację projektu, wyjście w kierunku ich potrzeb, a także oryginalność zaproponowanego rozwiązania. W ramach tegorocznej edycji Rada Funduszu Społecznego Grupy Żywiec planuje przyznać w Leżajsku do pięciu grantów po 10 000 zł każdy.
 
Fundusz Społeczny Grupy Żywiec jest ściśle związany z Dialogiem Społecznym, podczas którego firma rozmawia z lokalnymi liderami na temat tego, jak wspólnie realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy. Na ostatnim spotkaniu uczestnicy po raz kolejny dyskutowali na temat największych wyzwań stojących przed mieszkańcami Leżajska i okolic, w efekcie ponownie wskazując na trzy kluczowe obszary tematyczne, w ramach których można zgłaszać projekty:
 
- aktywizowanie społeczności lokalnej,
 
- wspieranie lokalnych liderów,
 
- rozwijanie marki miasta Leżajsk i regionu. 
 
Fundusz Społeczny Grupy Żywiec skierowany jest do lokalnych stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i sportu oraz innych instytucji posiadających osobowość prawną i pochodzących z miast, w których zlokalizowane są browary firmy.
 
Grupa Żywiec
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies