Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 826 604
 
 

Ogłoszenia

10-05-2018

Ruszył nabór wniosków w programie „Działaj Lokalnie”

Do 10 czerwca 2018 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy

z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

W tegorocznej edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

 

Maksymalna kwota dotacji - 6 tys. zł.

 

Program adresowany jest do:

• organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,

• grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, dom kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej, jednostka samorządu terytorialnego, Lokalna Grupa Działania.

• grupy nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL. Mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.

 

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: do 10 czerwca 2018 r., do godziny 23.59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl
KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową.

CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2018 r. - 31 grudzień 2018 r.

 


SPOTKANIA INFORMACYJNE:
-    17 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 16.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 (sala konferencyjna).
-    21 maja 2018 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku przy ul. Targowej 9 w Leżajsku.

 

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu oraz dołączonymi do niego najczęściej zadawanymi pytaniami które znajdują się pod adresem http://dzialajlokalnie.pl/zasady-programu.

 

Dokumentacja do pobrania na www.fundacja.lsr.pl.

Telefon kontaktowy 17 242 79 08.

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies