03-10-2017

Ruszyła nowa edycja konkursu grantowego w ramach programu "Równać szanse"

W konkursie o dotację w kwocie do 8500 zł na projekty młodzieżowe mogą ubiegać się fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową.

Celem Programu „Równać Szanse” jest wsparcie inicjatyw młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców), których celem jest rozwój umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Termin składania wniosków mija 25 października 2017 r., do godziny 12.00. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszanse.pl.

W ramach ww. konkursu istnieje możliwość przeprowadzenia spotkań informacyjno-szkoleniowych przez Fundację Fundusz Lokalny SMK. Warunkiem jest zagwarantowanie udziału w spotkaniach min. 20 przedstawicieli organizacji lub innych podmiotów społecznych. Zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia szczegółowych zasad organizacji spotkań - tel. 517-370-383.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży